• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/urunvehizmetler/?ref=bookmarks


TARLADAN SOFRANIZA GELEN DOĞAL LEZZET

KİNOA TOZU


KİNOA TOZU NEDİR?

Kinoa gluten bulaşmasını engellemek için özenle temizlenmiş hasat makinaları kullanılarak hasat edilir.  Daha sonra kinoa tohumları kabuk soyma işlemi ile kabuğunu ayırılır. Direk olarak tükete bilmeniz için bir çok özel işlemlerden geçen kinoa, son olarak ise yiyecek ve içeceklerinizin içinde homojen olarak dağıla bilmesi için özel öğütücülerde çok ince bir toz haline getirilir. F&A NATURAL KİNOA TOZU tüketime hazırdır.
İşlemler sırasında her hangi bir katkı maddesi ve koruyucu madde kullanılmaz. Saf ve %100 doğal olarak tüketiminize sunulur.

KİNOA TOZU NASIL TÜKETİLİR

Kinoa tozunu yiyecek ve içeceklerinizin içerisine ilave ederek veya su ile karıştırarak direk olarak tükete bilirsiniz.

KİNOA TOZUNUN İÇERİĞİ

Kinoa tozu bebeklerden ,yaşlılara herkesin tüketebileceği bir üründür. İçerisinde yüksek oranda kaliteli protein, yağ(omega yağları),vitamin ve mineraller içermektedir.

Kinoa  yüksek oranda diyet life sahiptir. Sindirim siteminizin sağlıklı çalışmasına yardımcı olur.

Kinoa  yüksek oranda antioksidan içerir. Antioksidanlar serbest radikallerin sebep olabileceği tüm rahatsızlıklara karşı vücudu korur. Özellikle kalp rahatsızlıkları, diyabet, makula dejenerasyonu ve kanser gibi hastalıklar başta olmak üzere bulaşıcı özellik gösteren hastalıklara karşı da koruyucu önlem teşkil eder.

Kinoa vücuttaki  trigliserid  miktarının düşürülmesine yardımcı olur. Yapılan çalışmalarda genellikle kilolu kişilerin vücutlarındaki trigliserid oranının normalde 150 olması gerek seviyenin 600 ve üzeri olduğu görülmüştür. Trigliserid bir yağdır. Kinoa trigliseridi düşürerek fazla yaların atılmasına kilo vermenize yardımcı olur.

Kinoa glisemik indeksi düşük bir üründür. Yemeklerden sonra kan şekerinizi yükseltmez. Diyabet hastaları için çok önemlidir.

Kinoa gluten içermez çölyak hastaları için tüketilebilecek bir besindir.

SİZDE SAĞLIKLI VE FARKLI BU LEZZETİ MUTLAKA DENEYİN….Üyelik Girişi
Hava Durumu

Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.74687.7778
Euro9.07719.1135
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret2138701